Airbrush Magazín

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Airbrush community

Online časopis o malování pomocí techniky airbrush.
Pro registraci zdarma KLIKNĚTE ZDE.

Horké novinky

Warning: Creating default object from empty value in /mnt/web-data2/airbrushmagazin_cz/public_html/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109 Warning: Creating default object from empty value in /mnt/web-data2/airbrushmagazin_cz/public_html/www/modules/mod_latestnews/helper.php on line 109

Poslední komentáře

Warning: Parameter 3 to mosIf() expected to be a reference, value given in /mnt/web-data2/airbrushmagazin_cz/public_html/www/libraries/joomla/event/dispatcher.php on line 136

Vítejte

Email Tisk PDF

Co je náš nový AIRBRUSH magazín? Je to časopis pro všechny airbrush umělce od začátečníků až po pokročilé úrovně.

Oslovuje jak klasické airbrushery a také modeláře, profesionální nebo amatérské malíře, stejně jako kreativní počítačové grafiky a profesionální ilustrátory.

S Airbrush magazínem se dovíme jak postupně některé postupy,kroky a detaily malby, tak všechny druhů airbrush ilustrace, vlastní malbu , bodypainting a další airbrush použití. Přečtěte si informace o akcích a novinkách z Evropské airbrush scény, tipy od odborníků, stejně jako zprávy o airbrush práce a projekty. Nabízíme také přípravné kresby ve vysokém rozlišení fotografií, extra obrázky a texty, stejně jako chystaná videa z práce našich i zahraničních firem a umělců.

Samozřejmě je připravena sekce i pro amatéry a lehce pokročilé v této technice.V nové sekci si projdeme tvorbu obrazu pomocí šablon a povíme si o nejčastějších problémech na české a zahraniční scéně,obchody a hlavně akce.Pro plné využití celého magazínu se prosím zdarma zaregistrujte.

Jako registrovaní získáváte automaticky přístup do Airbrush fóra.
Zde můžete získat odpovědi na Vaše otázky, nahrávat soubory a fotografie, odpovídat a reagovat na témata.
Získáte tím přístup k novým článkům, recenzím. Získáte přístup do rozsáhléro archívu časopisu , publikovat a nahrávat své fotografie či zakládat nové galerie.

Po registraci se vám  max. do 48h zpřístupní účet. Zpřístupnění se dělá ručně kvůly eliminaci spamu a nežádoucích registrací.


V případě dotazů prosím kontaktujte redakci.

 

 

You are here Informace